Костюм Гаррі Поттер прокат

Артикул: п029432
Костюм Грифіндор для дорослого прокат в Києві
В комплекті мантія, паличка, окуляри, краватка, шапка
Залоговая стоимость 1350 грн.
*
*
400,00 грн за 1 добу
400,00 грн
 • subtitles Опис

  Прокат карнавальних костюмів та аксесуарів Гаррі Поттера у м. Київ.

  Карнавальний костюм Гаррі Поттера прокат для дорослого.

  У комплекті мантія Грифіндор, окуляри Гаррі Поттера, чарівна паличка Гаррі Поттера, краватка Грифіндор, шапка Гаррі Поттера.

  Мантія Гаррі Поттера - розміри XS, S, M, L, XL.

  Можливо новий карнавальний костюм Гаррі Поттера купити в повному комплекті, або будь-який з аксесуарів Гаррі Поттера окремо.

  Карнавальні костюми в прокат видаються тільки під заставу.

  Заставна вартість костюма - 1350 грн.

  Додатково можна взяти в прокат або купити шарф Гаррі Поттера, джемпер Грифіндор, світлова паличка Гаррі Поттера, мантія Слизерин, Рейвенклов, Гафелпаф, а також кулони, значки, прапори факультетів Гогвортс  та інші товари зі світу Гаррі Поттера.

  У нашому асортименті інші карнавальні костюми для дорослих і дітей - костюми тварин, костюми кіногероїв, костюми піратів, костюми індіанців, національні костюми, костюми на Хеловін та новорічні костюми.

  Бронювання карнавальних костюмів на певну дату можливо, при внесенні авансової суми 50 грн. за 1 костюм, яка входить у вартість прокату.

  Тривалість прокату - 1 доба, з моменту видачі костюма.

  У широкому асортименті мантії Грифіндор для дорослих і дітей та інші аксесуари зі світу Гаррі Поттера - чарівна паличка Герміони, маховик часу, краватка Грифіндор, сортувальний капелюх, жилет Грифіндор, шапка і шарф Грифіндор.