Чарівна паличка Северуса Снейпа

Артикул: СН023409
Чарівна паличка Северуса Снейпа
440,00 грн
 • subtitles Опис

  Чарівна паличка Северуса Снейпа.

  Матеріал - міцний сплав.

   

  Довжина 37 - 38 см.

  Снейп -  викладач настоянок  і в подальшому захисту від Темних Мистецтв  у Хогвортсі. Він могутній чарівник, який був видатним ще у студентські роки, спеціалізується на варінні настоянок і має талант та пристрасть до Темних Мистецтв.  Ще будучи студентом, Снейп, особливо обдарований у зіллєварінні, вагомо поліпшив підручник із настоянок. Крім того, як студент Снейп показує винятковий дар до відкриття нових заклинань. У зв'язку із його великими знаннями у сфері темних мистецтв Снейп уміє лікувати рани, має великий досвід до відвернення фатальних ушкоджень від темних проклять. Снейп дуже неоднозначний персонаж, що зіграв водночас фатальну трагічну та героїчну роль у долі Гаррі Поттера.

  Чарівна паличка Северуса Снейпа стане відмінним подарунком і буде улюбленою річчю вашого чародія, який, як і його кумири, старанно і самовідано вчиться, цінує дружбу і допомагає слабким.

  Додатково можна придбати чохол для палички (15 грн.).

  В наявності також інші чарівні палички, а також різноманітні аксесуари зі світу Гаррі Поттера для дорослих і дітей - мантія Гаррі Поттера, краватка Гріффіндор, шапка і шарф Гріффіндор, розподыльний капелюх, спідниця Герміони, жилет Грифіндор, кулони, значки та багато іншого.

  Можна замовити чарівні палички напрокат, оренду одягу учнів школи Хогвортс і прокат аксесуарів зі світу Гаррі Поттера в межах м.Київ.

  Доставка по Києву кур'єром або  самовивіз.  Доставка по Україні Новою поштою.