Чарівна паличка Ремуса Люпина

Артикул: СН023121к
Чарівна паличка Ремуса Люпина з натурального дерева ручної роботи
490,00 грн
 • subtitles Опис

  Чарівна паличка Ремуса Люпина.

  Ручна робота. Матеріал натуральне дерево, покрита лаком. В подарунковій коробці.

  Власне виробництво.

  Довжина 26 - 30 см.

  Ремус Люпин - професор захисту від темних мистецтв в Хогвортсі, перевертень, член Ордена Фенікса, кавалер Ордена Мерліна I ступеня. Ремус відрізняється винятковою порядністю і чесністю, він не здатний на брехню навіть в благих цілях. Він краще щось недоскажет, або скаже це іншими словами, але не збреше. Та й то, промовчить про дуже небагато речей. Саме чесність подобається в ньому Гаррі більше всего.В школі професор Люпин стає улюбленим викладачем багатьох учнів і показує себе як справжній фахівець і досвідчений педагог.

  Чарівна паличка Ремуса Люпина стане відмінним подарунком і буде улюбленою річчю вашого чародія, який, як і його кумири, старанно і самовідано вчиться, цінує дружбу і допомагає слабким.

  Додатково можна придбати чохол для палички (20 грн.).

  В наявності також інші чарівні палички, а також різноманітні аксесуари зі світу Гаррі Поттера для дорослих і дітей - мантія Гаррі Поттера, краватка Гріффіндор, шапка і шарф Гріффіндор, розподыльний капелюх, спідниця Герміони, жилет Грифіндор, кулони, значки та багато іншого.

  Можна замовити чарівні палички напрокат, оренду одягу учнів школи Хогвортс і прокат аксесуарів зі світу Гаррі Поттера в межах м.Київ.

  Доставка по Києву самовивезенням або кур'єром. Доставка по Україні Новою поштою.